Realizacja zamówień

Czy wysyłacie za pobraniem?

Tak. Jednak nie każda oferowana przez nas forma wysyłki daje taką możliwość. Przykładem może być wysyłka małych produktów Listem Poleconym realizowanym przez Pocztę Polską - Poczta nie oferuje opcji pobrania przy doręczeniu w przypadku Listu Poleconego. Możesz jednak zapłacić przy odbiorze np. przesyłki kurierskiej lub paczkomatowej.

Czy muszę się zarejestrować, aby dokonywać zakupów w Waszym sklepie internetowym?

Nie musisz się rejestrować. Zamówienie możesz złożyć jako tzw. Gość, co oznacza, że podajesz nam tylko dane do wysyłki. Musisz mieć jednak świadomość, że nie masz wtedy dostępu do historii swoich zamówień, a przy kolejnych zakupach konieczne będzie ponowne podawanie swoich danych.

Czy można u Was składać zamówienie telefoniczne?

Oczywiście! Zamówienie można złożyć nie tylko poprzez sklep internetowy, ale również poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. Nie masz wtedy możliwości opłacenia zamówienia szybkim przelewem internetowym, jak również nie masz dostępu do historii swoich zamówień. Jeśli jednak Tobie to nie przeszkadza, to nam tym bardziej! :-)

Czy wysyłacie za granicę?

Tak, wysyłamy. Możemy wysłać do Ciebie przesyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej FedEx.

Czy mogę wycofać lub zmienić złożone zamówienie?

Tak, do momentu wysyłki możesz bez problemu anulować zamówienie, dodać lub usunąć jakiś produkt. Jeśli jednak przesyłka została już wysłana, to nie wszystko stracone. Skontaktuj się z nami i na pewno coś wspólnie wymyślimy. :-)

Czy wystawianie faktury VAT?

Tak, wystawiamy faktury VAT. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT na osobę fizyczną lub firmę, której dane zostały nam dostarczone w czasie składania zamówienia. Jeśli jesteś firmą prowadzącą działalność w innym kraju Unii Europejskiej, po podaniu swojego numeru VAT-UE możemy wystawić Ci fakturę ze stawną VAT 0% w ramach Wewnątrzwspólnotowego Nabycia / Dostawy Towarów.

Produkty Advalp

Nie znalazłem na Waszej stronie poszerzenia stopki / kości zawieszenia do mojego motocykla. Czy będziecie w stanie coś dobrać?

Jeśli nie ma jakiegoś produktu w naszym sklepie internetowym to znaczy, że nie mamy go w naszej ofercie. Nie przejmuj się jednak tym i skontaktuj się z nami! Ciągle poszerzamy nasz asortyment, zatem z przyjemnością stworzymy dla Ciebie dedykowane poszerzenie stopki bocznej czy kości zawieszenia.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć