Uwaga! / Please note!


W dniach 29.07-06.08.2017 w naszej firmie ma miejsce przerwa wakacyjna. Wszelkie zamówienia złożone w tym terminie będą realizowane po tym terminie, tj. od dnia 07.08.2017. Za utrudnienia z tego wynikłe przepraszamy.
On 29.07-06.08.2017 there is a holiday break in our company. All orders placed within this deadline will be processed after that date, ie from 07.08.2017. For the trouble caused by this we apologize.

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane

Informacje ogólne

Osłona silnika Suzuki DL 650

Nowy produkt

Osłona silnika motocykla Suzuki DL 650 V-Strom. Jej zadaniem jest ochrona przed kamieniami, gałęziami, konarami i innymi tego typu przeszkodami, które mogą znaleźć się w terenie czy na mniej uczęszczanych drogach.

Więcej szczegółów

430,00 zł brutto

2 kg

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wysokość288 mm
Szerokość310 mm
Długość495 mm
Waga1,8 kg
MateriałAluminium
PowłokaLakierowanie proszkowe

Więcej informacji

Osłona silnika motocykla Suzuki DL 650 V-Strom. Jej zadaniem jest ochrona przed kamieniami, gałęziami, konarami i innymi tego typu przeszkodami, które mogą znaleźć się w terenie czy na mniej uczęszczanych drogach.

Osłona wykonana z blachy aluminiowej o grubości 3mm. Osłona nie posiada otworu odsłaniającego kolektor, a więc zapewnia 100% ochronę spodu motocykla. Lakierowana proszkowo na kolor czarny oraz srebrny. Montowana z tyłu przy pomocy dołączonego do zestawu wspornika, z przodu do gmoli - kompatybilne z gmolami GIVI, KAPPA, HEED.

  • W zestawie znajdują się wszystkie elementy potrzebne do montażu.
  • Pasuje do wszystkich roczników motocykla.
  • Osłona dostępna w dwóch kolorach - czarnym i srebrnym.
  • Wspornik osłony w kolorze czarnym.
  • Posiada otwory wentylacyjne zapewniające odpowiednie chłodzenie.
  • Chroni silnik, miskę olejową oraz chłodnicę oleju.

Pliki do pobrania