Witaj w Advalp.pl

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Pozwól, że opowiem Ci trochę o mnie i o akcesoriach motocyklowych, które z dumą tworzę.

Historia marki Advalp zaczyna się w roku 2014. Szukałem dla siebie bagażnika na kufer centralny. Niestety dostępne na rynku rozwiązania nie satysfakcjonowały mnie. Nie były one szczególnie ładne, a przede wszystkim ich cena, skalkulowana pewnie pod klienta zachodniego, pozostawała wiele do życzenia. Szybko powstał projekt i 4 sztuki pierwszych bagażników dla mnie i kilku moich znajomych. Bagażniki wykonane z aluminium, anodowane na czarno.

Nieco później, w marcu 2015 roku, po kilku pytaniach o możliwość wykonania nowych bagażników, pojawił się w mojej głowie pomysł stworzenia marki wykonującej akcesoria do motocykli turystycznych. Wymyśliłem nazwę i narysowałem logo, w którym jako bazę wykorzystałem szczyty z panoramy Tatr :)

Celem jaki mi przyświecał, było tworzenie akcesoriów praktycznych, trwałych, estetycznych, a jednocześnie nadal przystępnych cenowo. Tej koncepcji trzymamy się ciągle, dlatego wciąż nie tylko poszerzamy asortyment, ale i nieustannie ulepszamy ten istniejący.

Od startu Advalpa powstało wiele akcesoriów motocyklowych. Jakich? Osłony silnika, osłony chłodnicy, poszerzenia stopki bocznej, kości zawieszenia, regulatory szyby, a ostatnio uchwyty nawigacji. Niektóre produkty zdążyły już zostać wycofane z dalszej oferty. Niektóre jednak ciągle święcą triumfy na liście moich bestsellerów zbierając przychylne opinie zadowolonych klientów. Zapraszam Cię do tego, byś został jednym z nich!

Michał Piekar
Twórca marki Advalp

Michał Piekar - advalp

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć