Oficjalny Blog marki Advalp

W co wyposażyć motocykl przed wyprawą w teren?

Gdy krótkie wycieczki w najdalsze rejony Twojego miasta, czy nawet województwa przestaną Ci wystarczać prawdopodobnie pojawi się w Tobie nieodparta chęć ruszenia w nieznane. Zanim jednak zapuścisz się tak daleko, że czarny asfalt obecny już będzie tylko w Twoich wspomnieniach warto się zastanowić w jakie akcesoria należałoby wyposażyć swój motocykl.

May 6, 2019 Porady
czytaj więcej
Obniżanie motocykla

Gdy kupujemy motocykl patrzymy na bardzo wiele czynników. Marka, moc, czy nawet kolor to jedne z wielu decyzji przed którymi stoi osoba kupująca motocykl. Gdy już znajdziemy odpowiednią maszynę przychodzi czas na jazdę próbną. Siadamy, a tu nagle okazuje się, że siedzenie motocykla jest za wysoko dla nas. Co zatem zrobić gdy to jest właśnie TEN motocykl? Pozostaje nam poszukać sposobów na obniżenie wysokości naszych dwóch kółek.

January 14, 2019 Porady
czytaj więcej
Prezent dla motocyklisty

Jak to zwykle bywa w listopadzie, po Dniu Wszystkich Świętych, w marketach pojawiają się Mikołaje, a coraz częściej przewija się hasło Black Friday czy Cyber Monday. Znaczy to, że Boże Narodzenie nadchodzi! Trzeba zatem pomyśleć o prezentach dla bliskich. Co zrobić gdy chcemy znaleźć idealny prezenta dla motocyklisty?

November 2, 2018 Porady
czytaj więcej
Jak zadbać zimą o akumulator?

Pogoda za oknem przestała rozpieszczać. Po upalnym lecie i zadziwiająco długiej i ciepłej jesieni nadszedł czas by pomyśleć o jakimś zimowym gniazdku dla naszego motocykla.

October 15, 2018 Porady
czytaj więcej
Czy warto stosować w motocyklu deflektor lub regulator pochylenia szyby?

Zapewne żadnego motocyklisty, który miał okazję podróżować przez kilkaset kilometrów autostradą nie trzeba przekonywać, jak wielki hałas dociera do jego uszu. Łatwo można się domyślić, że długotrwałe przebywanie w hałasie nie wpływa dobrze na samopoczucie kierującego, a tym samym obniżone jest również jego bezpieczeństwo.

June 14, 2018 Porady
czytaj więcej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć