Kości zawieszenia Honda CB500X CB500F (19-)
  • Kości zawieszenia Honda CB500X CB500F (19-)
  • Kości zawieszenia Honda CB500X CB500F (19-)

Kości zawieszenia Honda CB500X CB500F (19-)

109,00 zł
Brutto
Obniżenie
Ilość
W magazynie

Kości zawieszenia powodujące obniżenie lub podwyższenie motocykli CB500X CB500F (r od 19).

00141-140

Opis

Waga
400g
Materiał
Stal nierdzewna
Powłoka
Brak

Kości zawieszenia powodujące zmianę wysokości motocykli Honda CB500X, CB500F (roczniki od 2019) o pożądaną wartość w zależności od wybranego modelu (patrz poniższą tabelę).

Kości obniżające są dłuższe niż oryginalne. Powodują podniesienie wahacza, a tym samym przesunięcie tylnego koła bliżej błotnika. Po opuszczeniu motocykla kanapa znajduje się niżej - motocykl jest obniżony.

Kości podwyższające zaś są krótsze niż oryginalne. Ich zastosowanie powoduje obniżenie wahacza, a wiec przesunięcie tylnego koła dalej od błotnika. Po opuszczeniu motocykla kanapa znajduje się wyżej - motocykl jest podniesiony.

Dlaczego warto wybrać nasze kości?

  • Prezentowana cena to opłata za komplet (2 sztuki), czyli wszystko co potrzebujesz by obniżyć lub podnieść swój motocykl.
  • Kości wykonane są technologią cięcia laserowego. Materiał użyty do produkcji to stal nierdzewna. Możesz mieć pewność, że kupujesz wysokiej jakości produkt o dużej precyzji wykonania, zapewniający wiele lat bezproblemowego użytkowania.
  • Nasze kości zawieszenia zaprojektowane są w taki sposób by zapewnić większą wytrzymałość od kości fabrycznych.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Oceny i recenzje Zobacz wszystkie recenzje

Ocena
star star star star star
04-01-2024

to już kolejne kości kupione na tej stronie, jak zawsze wszystko super.

Ocena
star star star star star
01-11-2023

Bardzo dobre kości. Polecam.

Ocena
star star star star star
22-07-2023

szybka dostawa, kość pasuje bez problemu do rocznika 23.
polecam. bardzo zadowolony w rezultatu.

Ocena
star star star star star
03-02-2023

Na pierwszy rzut oka kości wyglądają solidniej niż oryginały. Widać że są wykonane z dużą dokładnością a wszystkie krawędzie wykończone bez ostrych zadziorów. Po zamontowaniu widać że tył motocykla obniżył się i jak dla mnie jest ok. Nie sprawdzałem czy rzeczywiście obniżenie jest na poziomie 3 cm ,które zamawiałem. Co do trwałości to się teraz nie wypowiem bo to wyjdzie podczas dalszej eksploatacji w sezonie.

Ocena
star star star star star
05-09-2020

Fantasy produkt

Kości wykonane są wysokiej jakości stali a instalacja zajęła mi kilka minut. Bardzo dziękuję za dobrą komunikację i fachową pomoc. Obniżenie wysokości pomogło żonie sięgnac obudowa stopami gruntu. Jakub Golata

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć